Київська область, м. Біла Церква
+38 (0456) 35-13-75, +38 (0456) 39-28-58

УВАГА!!! КАРАНТИН !!!

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19,на виконання розпорядження міського голови №86-К від 19 березня 2020р. Центр надання адміністративних послуг при Білоцерківській міській раді на період загальнонаціонального карантину працюватиме в обмеженому режимі:

• з 19.03.2020 р. до закінчення карантину прийом заявників в ЦНАП з 10:00 до 13:00
  •  не працюватиме по суботах;

(!) В зоні очікування ЦНАП, в тому числі в коридорах, дозволяється перебувати одночасно не більше 5 відвідувачам з дотриманням безпечної відстані між ними 1.5-2 м.

(!) Під час прийому у адміністратора, в кабінеті дозволяється перебувати тільки в медичній масці не більше 1 відвідувача, з дотриманням безпечної відстані між заявником та адміністратором 1.5-2 м.

На весь час дії КАРАНТИНУ рекомендуємо громадянам обмежити особисте відвідування ЦНАП, подавати звернення з особистих питань, заяви на отримання адміністративних послуг за можливості засобами телекомунікаційного зв’язку, відповідно до чинного законодавства.

Просимо дотримуватися заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм.

Бережіть себе та рідних!