Київська область, м. Біла Церква

+38 (04563) 5-13-75, +38 (04563) 5-15-30

10-007 Реєстрація повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання підготовчих / будівельних робіт

Місце надання послуги

09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 38/12, 2-й поверх

Кому надається

Для юридичної особи, фізичної особи-підприємця, громадянина

Вартість послуги

Безоплатно

Термін надання послуги

5 (п’ять) робочих днів із дня надходження відповідних документів.

Інформаційна карта послуги

Завантажити
 • Перелік документів необхідних для отримання послуги

  Повідомлення  за формою згідно з додатком 3/1, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт».

  Нормативні акти, якими регламентують надання послуги

  • Закони України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про регулювання містобудівної діяльності».
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт». 
 • Замовник (його уповноважена особа) заповнює і подає повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації або виправлені (достовірні) дані надісланої декларації особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення у ЦНАП протягом трьох робочих днів чи через електронну систему здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю. 

  Послугу можна отримати онлайн - https://e-dabi.gov.ua/

 • Внесення інформації, зазначеної у повідомленні до Єдиного реєстру дозвільних документів. Відомості щодо внесених даних, зазначених в декларації, підлягають виключенню з реєстру в установленому порядку.