Нові правила реєстрації місця проживання фізичних осіб

На виконання статті 10 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» Кабінет Міністрів України затвердив Постанову від 02.03.2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Органи місцевого самоврядування набувають статусу органу реєстрації місця проживання осіб.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» 10 грудня 2015 року № 888-VIII, органи місцевого самоврядування (Білоцерківська міська рада) набувають статусу органу реєстрації місця проживання/перебування осіб , здійснюють формування та ведення Реєстру територіальних громад.