Київська область, м. Біла Церква
+38 (0456) 35-13-75, +38 (0456) 39-28-58

Користуйтеся новим сервісом при реєстрації повідомлення про початок будівництва

Державна архітектурно-будівельна інспекція України з січня 2018 року запустила нову електронну послугу з реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт без втручання посадовця.

Міський голова Геннадій Дикий: «Відтепер, жителі нашого міста, які мають доступ до мережі Інтернет та електронний підпис, зможуть зареєструвати початок будівництва вдома, чи у своєму офісі. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державної архітектурно-будівельної інспекції України (e-dabi.gov.ua) та у електронному вигляді, у режимі онлайн, ознайомитися із нормативними документами для отримання такої послуги, порядком здійснення реєстрації, строками проведення даної процедури та результатами  щодо отримання позитивної, чи негативної відповіді. Таким чином громадянам не потрібно їхати до  Центру надання адміністративних послуг, стояти у черзі, а  комфортно й швидко  здійснити реєстрацію повідомлення про початок будівництва».

Як наголосив начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю  міської ради Володимир Дорогань, станом на 19.02.2018р. цією послугою вже скористалися 4035 громадян.