Київська область, м. Біла Церква

+38 (04563) 5-13-75, +38 (04563) 5-15-30

Отримайте електронне пенсійне посвідчення – відчуйте переваги

Відтепер усі категорії пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).

 

ЕПП – це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.

 

За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

 

Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.

 

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, зверніться до Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку та подайте заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30*25 мм.

 

Електронне пенсійне посвідчення буде виготовлено безкоштовно, протягом 30 робочих днів.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України -https://www.pfu.gov.ua/vn/4171-otrymajte-elektronne-pensijne-posvidchennya-vidchujte-perevagy/