Київська область, м. Біла Церква
+38 (0456) 35-13-75, +38 (0456) 39-28-58

Додаткові дні видачі паспортів

Увага!

В зв’язку з накопиченням значної кількості не виданих  закордонних паспортів та ІD карток в Центрі надання адміністративних послуг, тимчасово збільшено час прийому громадян для видачі паспортних документів:

кожну першу та третю суботу місяця буде проводитись видача паспортних документів з 10.00 до 14.00.  Прийом заявників на оформлення паспортів в цей час проводитись не буде!!!

Власників готових паспортів просимо найближчим часом звернутися до ЦНАП для отримання документів.

Попереджаємо що, у разі неотримання паспорта протягом місяця з дня його надходження до ЦНАП паспорт для виїзду за кордон разом із заявою-анкетою та долученими до неї документами повертаються згідно з актом приймання-передачі відповідному територіальному органу/територіальному підрозділу ДМС на зберігання. (п.80 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затвердженого постановою КМУ від 7 травня 2014 р. № 152)

Нагадуємо, стан оформлення паспорта можна перевірити на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за посиланням:  https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html