В Україні змінюється вартість оформлення закордонного паспорта

З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа.

Управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради повідомляє:

На виконання вимог пункту 2.7 Меморандуму про співпрацю між Центральним міжрегіональним управління Міністерства юстиції (м. Київ), Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області та Виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради Київської області від 06.04.2023 року, нотаріусами Білоцерківського нотаріального округу Київської області буде надаватись послуга «Безкоштовна консультація нотаріуса» для мешканців Білоцерківської міської територіальної громади.

Планові технічні роботи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, ФОП та громадський формувань

Припинення прийому документів що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з 05.08.2020 по 17.08.2020

Запуск послуги одночасного оформлення ID-картки та номера платника податків по досягненню 14-річного віку (ID-14)

Сьогодні підрозділи Міграційної служби, центри надання адміністративних послуг, які надають послуги з оформлення біометричних документів, та центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» розпочинають надавати послугу з оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Перелік житлових будинків, в яких від систем ЦО відключено не менше 50% квартир

Для відокремлення (відключення) від ЦО та ГВП власники квартир чи нежитлових приміщень в вищевказаних багатоквартирних будинках мають право звернутися до органу місцевого самоврядування через Центр надання адміністративних послуг при Білоцерківській міській раді з письмовою заявою в довільній формі із зазначенням причини відокремлення (відключення) та подати інформацію про намір влаштування системи індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) такої квартири чи нежитлового приміщення.

Увага! Реєстрація/зняття місця проживання перед виборами президента України

У зв’язку з проведенням чергових виборів Президента України 21.04.2019р., реєстрація/зняття місця проживання особи у період з 11.04.2019 по 21.04.2019 не буде внесена до Державного реєстру виборців.

Користуйтеся новим сервісом при реєстрації повідомлення про початок будівництва

Державна архітектурно-будівельна інспекція України з січня 2018 року запустила нову електронну послугу з реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт без втручання посадовця.