Київська область, м. Біла Церква

+38 (04563) 5-13-75, +38 (04563) 5-15-30

08-008 Зняття з реєстрації місця проживання особи, яка досягла 14-ти років (громадянин України, іноземець чи особа без громадянства, які проживають на території України на законних підставах)

Місце надання послуги

Адміністративна послуга надається адміністраторами управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради у віддалених місцях для роботи адміністраторів ЦНАП, в приміщеннях житлово-експлуатаційних організацій, за такими адресами:

б-р Олександрійський, 95 (готель "Рось", 1 поверх); телефон для довідок 38-08-08

вул. Вернадського, 10 (приміщення ЖЕК№6); телефон для довідок 34-34-23

Торгова площа, 11 (приміщення ЖЕК№6); телефон для довідок 5-23-15

вул. Леваневського, 34 (приміщення ЖЕК№7); телефон для довідок 7-23-33

Адреса управління адміністративних послуг:

09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 38/12, 2-й поверх

 тел. 5-13-75, 5-15-30

Кому надається

Для громадянина

Вартість послуги

Адміністративна послуга платна, (дивитись порядок отримання)

Термін надання послуги

У день безпосереднього звернення особи чи в день подання особою або її представником документів/в день отримання документів від центру надання адміністративних послуг

Інформаційна карта послуги

Завантажити
 • Перелік документів необхідних для отримання послуги

  Для зняття реєстрації місця проживання особа або її представник подає заяву за формою згідно з додатком 11 до Правил реєстрації місця проживання.

  У визначених законом випадках, зняття з реєстрації місця проживання здійснюється на підставі:

  рішення суду, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про зняття з реєстрації місця проживання особи, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою;

  свідоцтво про смерть;

  повідомлення територіального органу або підрозділу ДМС із зазначенням відповідних реквізитів паспорта померлої особи або документа про смерть, виданого компетентним органом іноземної держави, легалізованого в установленому порядку;

  інших документів, які свідчать про припинення:

  підстав для перебування на території України іноземців та осіб без громадянства (інформація територіального органу ДМС або територіального підрозділу ДМС, на території обслуговування якого зареєстровано місце проживання особи, про закінчення строку дії посвідки на тимчасове проживання або копія рішення про скасування посвідки на тимчасове проживання чи скасування дозволу на імміграцію та посвідки на постійне проживання в Україні);

  підстав для проживання бездомної особи у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту (письмове повідомлення соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту);

  підстав на право користування житловим приміщенням (закінчення строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення, строку навчання в навчальному закладі (у разі реєстрації місця проживання в гуртожитку навчального закладу на час навчання), відчуження житла та інших визначених законодавством документів).

  Зняття з реєстрації місця проживання у зв’язку з припиненням підстав для проживання бездомної особи у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування соціального захисту та припиненням підстав на право користування житловим приміщенням здійснюється за клопотанням уповноваженої особи закладу/установи або за заявою власника/наймача житла або їх представників.

  Разом із заявою особа подає:

  документ, до якого вносяться відомості про зняття з місця проживання. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження;

  квитанцію про сплату адміністративного збору;

  військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на облік або перебувають  на військовому обліку).

  У разі подання заяви представником особи, крім перелічених документів, подаються додатково:

  документ, що посвідчує особу представника;

  документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини - батьками (усиновлювачами).

  Зняття з реєстрації місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних  представників.

  Нормативні акти, якими регламентують надання послуги

 • Заявник (уповноважена особа) для одержання адміністративної послуги з оформлення зняття з реєстрації місця проживання звертається до центру надання адміністративних послуг відповідно до місця проживання.

  За надання послуги сплачується адміністративних збір:

  У разі звернення особи протягом встановленого Законом строку у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати*;

  у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку - у розмірі 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати*.

   

   

            *Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України від 06.12.2016 № 1774-VIIIII. Прикінцеві та перехідні положення п.4. Установити, що мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг.

  До внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг вона застосовується у розмірі 1600 гривень.

  Реквізити для оплати:

  Отримувач коштів: БЦ УК у м.Біла Церква

  Банк отримувача: ГУ ДКСУ в Київській області

  ЄДРПОУ: 38009832

  МФО: 899998

  р/р: по місту 33214879010002

  Вид платежу: код 22012500

 • Внесення відомостей про зняття з реєстрації місця проживання