03-002 Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

09117, м. Біла Церква, бул.Олександрійський,94, 3-й поверх

09108, м. Біла Церква, вул. Леваневського 34

Кому надається

Для юридичної особи, фізичної особи-підприємця, громадянина

Вартість послуги

Адміністративна послуга надається платно, крім випадків, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Термін надання послуги

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі здійснюються у строк, що не перевищує одного робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Інформаційна карта послуги

• Перелік документів необхідних для отримання послуги

Для надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно подаються:

• заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Під час формування та реєстрації заяви державний реєстратор встановлює особу заявника.

Встановлення особи здійснюється за паспортом громадянина України або за іншим документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, передбаченим Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Особа іноземця та особа без громадянства встановлюються за паспортним документом іноземця.

У разі подання заяви уповноваженою на те особою державний реєстратор, уповноважена особа перевіряє обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи.

Обсяг повноважень особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи, перевіряється на підставі відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, за допомогою порталу електронних сервісів);

• документ, що підтверджує сплату адміністративного збору крім випадків, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Нормативні акти, якими регламентують надання послуги

• Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»
    • Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня      2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,

постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня
      2011 року № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно»
    • Наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада
      2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 1504/29634
  • Документи подаються заявником особисто або уповноваженою ним особою у паперовій формі.

Інформація з Державного реєстру прав в електронній формі через веб-портал Мін’юсту надається користувачам, яких ідентифіковано шляхом використання кваліфікованого електронного підпису

• Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або рішення про відмову у наданні інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно